Náš Frerard z roku 2007 - kapitola 2.

21. března 2012 v 2:13 |  Homosexuality

21. 9. 2007


...po chvíly...

Frankie jde ze schodů s tácem plným čajů, zakopne o svoji vlastní nohu a padá si to k zemi. V tom si to Gerard vyjde zpozarohu a Frankie ho zkolí tak, že spadne přímo na něj a tác těsně vedle nich. Oba jsou ale promočení a trička se jim lepí na těla. Frank se snaží z Geeho zvednout, ale docílí leda toho, že Gerarda omylem kolenem kopne kamsi do jeho citlivějších míst. Gerard zaúpí a vyvalí na Franka oči. Frankie se jen s omluvným pohledem a "Ehm, promiň." z Gerarda zvedne a snaží se uklidit ten bordel okolo.

Gee's POV
Po tom co se stalo, jsem okamžitě začal Frankovi pomáhat. V jeden okamžik jsme sáhli po stejném kusu hrnečku. Dotkli jsme se. Jenom na krátkou dobu. Rozechvěl jsem se, jako kdyby mě kopnul statickou elektrikou a zarazil jsem se. "Ughm, tak... tak já už musim... Nashle!" Musel jsem prostě vypadnout na čerstvý vzduch. jen jsem za sebou zaslechl "Shle...".
Venku lidé na mě koukali jako na exota, byl jsem politej od hlavy k patě. Jediné ale nad čím jsem přemýšlel byl Frank. Ty jeho oči. A ten dotek. Uf, zamávalo to se mnou. Nevim co přesně, ale vím, že to se mnou dělal on. Jeho přítomnot. Jeho... Dost!!! Gerarde vzpamatuj se! Koukni se na sebe, co s tebou udělá jen kluk. KLUK! Celou cestu jsem přemýšlel nad tím pádem a došel jsem k závěru, že to byl osud.

Frankie's POV
Nastalo trapné ticho. Gerard mi pomáhal sbírat střepy. Po jednom jsme se natáhli oba dva najednou. Byl to jen letmý dotyk, ale projela mnou vlna - vzrušení?! Opravdu mě vzrušova? Asi jo, každopádně nevím, co to udělalo s ním, ale prudce uhnul a ani se na mě nepodíva. Škoda, vždyť on má tak krásný oči. Nakonec rychle zmizel.
Zbytek dne jsem měl docela klid na přemýšlení, teda až na ty mrňata, ale jediné vím jistě - musím ho znovu vidět! Nevím, co si od toho slibiji, ale MUSÍM! Nemusel by to být přeci problém, vždyť vodí děti do školky.

Ale byl to problém. Dny ubíhaly a mě se s Gerardem nepodařilo navázat komunikaci. Buď jsem nenašel odvahu a když už, tak se vypařil jako pára nad hrncem.

...o pár dní později...

Alicia's POV
Ajéjej, už je 4:05, dávno jsem měla vyzvednout děti ze školky. Ještě jsem tam nikdy nebyla, jelikož nám zatím vždy pomáhal s dětmi Gerard.

"Samarko, Aidene!" "Mamííí!" Děti se začaly překřikovat, jen aby mamince stihly sdělit, s čím vším si dnes hrály. V tom k nim přijde Frank.

Frank
Ójé, tak to je určitě manželka Gerarda. "Dobrý den, vy jste určitě paní Wayová. Máte moc hodné děti." "Děkuji."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama