Náš Frerard z roku 2007 - kapitola 3.

25. března 2012 v 8:19 |  Homosexuality

22. 9. 2007


O víkendu se ve městě konala pouť.

Aiden
"Jéé, Samaro koukej! Támhle je pan učitel. Pojďme za nim!" Gee se ani nenaděje a děti mu zdrhly za Frankem. "Nazdar děcka, kde máte rodiče?" ptá se Frankie. V tom je doběhne Gerard. "Ahoj Franku." "Čau Gerarde." V tom jim do toho skočí Samara: "Pane učiteli, pojď s náma na cukrovou vatu." "No, jestli můžu?" a hodil na Geeho psí oči. "Jo jasný, pojď s náma." rychle Gerard reagoval. "Stejně je sám neuhlídám a ty v tom máš přeci praxi." a oba se pousmáli.

Frank's POV
Zrovna za mnou přiběhli Aiden se Samarkou a chvíly po nich i udejchej Gee. Ty děcka mu dávaj asi běkně zabrat. Jsou to ale hodný děti, prý s nimi můžu zajít na vatu.

Gerard's POV
Sakra, ti smradi se mi zas někam vypařili. Ááá, támhle je Frank a oni s ním. Mě už nic nepřekvapí, ani to, že teď jde s námi na cukrovou vatu.

Frank: "Tak jakou si dáte děcka?" "Tu samou co vy, pane učiteli." řekli Samarka s Aidenem jednohlasně. V tom obratem Frankie odpověděl: "Tak jo, ale já si dám stejnou jako Gerard." a mrkl na Geeho. Po dlouhém přemlouvání Gerada, protože žádnou nechtěl, si nakonec přeci jen všichni dali pomerančovou. Děti šly na kolotoč a Gee koupil dvě pivka.

S pívem v ruce sledovali děti na kolotoči.
"To je ale šílená hudba, co tu hrají, že?" Zašklebil se Fee a Gerard se začal smát, až mu zaskočilo pivo. "Máš pravdu, to se nedá srovnat s tím, co poslouchám já." "Jo? A co třeba posloucháš?" zajímalo Frankieho. "Hodně mě baví Smashing Pumpkis, Iron Maiden, Black Flag..." vyprávěl Gerard. Z nadšenýho Franka jen vylítlo: "Fáákt? Tý jo, to máme dost podobnej vkus. Hlavně ty Black Flag.". Oba se usmáli a napili se pivka.

Prckům zkončila jízda a hnali si to za Geem a Frankiem. "To bylo skvělí!" řval Aiden se Samarkou. Dospěláci se ani nenadáli a děti byly fuč. "Sakra, kde zas jsou?" sháněl se Gerard. Frankie: "Jen je nech, jsou to děti, tak ať si to tu trochu užijou...". Gee jen dodal: "Mikey s Aliciou mě zabijou...". "Co, kdo?" ptal se nechápavě Frank. Gerard: "Víš co? Skočim pro další pivo a sednem si támhle bokem, jo?" a šel pro další dvě piva. Mezitím Frank vytáhl cigarety a když se Gerard vrátil, nabídl i jemu a zapálili si.

Frank's POV
Vydal jsem se na pouť. Třeba tam bude sranda. Procházím si to kolem atrakcí a v tom za mnou přiběhnou Gerardovi děti, jestli s nimi nepujdu na cukrovou vatu. To už k nám docupital i Gerard. Škvrňata šla na kolotoč, my s Geem jsme si koupili pivka a rozpovídali jsme se o našich oblíbenejch skupinách. Ty vado, docela jsme se shodli. Ten Gerard se mi líbí čím dál víc. Jen škoda, že má tu Alic... Když dětem zkončila jízda, tak se zas rozutekli někam jinam. Chtěl jsem Gerardovi říct, ať není tak přísnej otec, ale nakonec jsem mu jen řekl, ať je nechá, že to jsou přeci děti. A on říkal něco, že ho Mikey s Alic zabijou. Pak šel koupit další dvě piva a šli jsme si sednout bokem, kde jsme si zapálili. Musel jsem se ho zeptat na toho Mikeyho.

Frankie: "A co je s tim Mikeym, nebo cos to předtím povídal?". Ale, Mikey je můj mladší bráška a Samara s Aidenem jsou jeho děti..." a s klidem si potáhl z cigarety. Frank jenom čiměl. "Co je?" zeptal se nechápavě Gerard. Frankie dál hleděl do blba a pak se začal smát. "Takže Alicia je manželka tvýho bráchy? Já jsem celou dobu myslel, že Samara s Aidenem jsou tvoje a Alic děti!" a to už se smáli oba dva.

Gee's POV
Tak to je haluz. Frank si celou dobu myslel, že ti smradi jsou moji. Ale tak, když já jsem Way, Alicia je taky Way a i děcka jsou Way, tak mi to dává docela smysl. Ale stejně - já a mít děti? Mno nevim. Vždyť já tu stěží uhlídám Aidena se Samarou. No co, mě to tahkle vyhovuje. Stejně nikoho nemám. A s Frankem je mi tak... tak hezky... Počkat! Sakra, proč teď přemejšli nad Frankem? Mě už hrabe. Vždyť přece nejsem na kluky. Jo, nejsem na kluky!... ale Frank je prostě...

V tom mu do přemýšlení kočí Frankouš. "Dáš si další?" "Jo, díky moc." Gee si cígo strčil do pusy, Frank mu zapálil a sobě taky. "Tak to jsi mě slušně zaskočil s tím tvým bráchou.". Gerard byl taky zaskočenej, ale spíš tím, nad čím teď přemýšlel. Gerard: "To tys mě taky dostal tím, že to nevyhcovanci jsou moji." a znovu se začali smát.

"On totiž Mikey s Aliciou mají hodně práce a tak jsem se nabídnul, že jim děti budu brát do školky. Stejně jsem nezamstnanej a tak alespoň pomůžu Mikeymu. No a ze školy si je už bere Alic. S Mikeym jsou teď na dovolenej, tak je hlídám. Děti mám u sebe v bytě, to je teprv bordel... Ups, jsem se torhcu rozkecal." a napil se piva.

Frankie: "Ne, dobrý. Vídáme se poměrně často a nic o tobě nevim. To já bydlím s babičkou." a hoil na Geeho škleb. "No a jak víš, tak pracuji ve školce, někdy je to tam ale docela fajn.".

V tu chvíli za nimi přiběhnou děti a křící: "Pojďte s náma na horskou dráhu." Frank: No děcka, já už budu muset jít." zvedal se a kelímek hodil do koše. Samara: "Tak pojď s náma alespoň ty Gerarde, prosím." Frank: "No nevim, jestli je to dobrej nápad, přeci už jen má v sobě cukrovou vatu a teď ještě pivo.". Gerard: "Běžte sami, ale pak už taky budem muset jít, zítra vstáváme do školky.". "Achjo." sklopili hlavy a šli na poslední jízdu. Samara: "Nashledanou pane učiteli." "Nashle a zejtra ve školce." ještě křičel Aiden a běželi si užít posledních pár minut na pouti.

Gerard: "Díky, žes mě dostal z toho, abych s nima musel na tu dráhu." "Simtě. Hele už musim, tak zejtra se uvidíme." "Jo, jasný. Tak ve školce." a pousmál se. "Jo a dnes to bylo fajn." "Jo, to bylo. Čus." "Ahoj."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama