Náš Frerard z roku 2007 - kapitola 4.

29. března 2012 v 21:49 |  Homosexuality

12. 12. 2007


Asi po týdnu...

Frank's POV
Sakra, dnes nějak nestíhám. Říďa, teda Gyllenhaalová si v klidu z ničeho nic onemocní. No a jak to tady mám teď stíhat? Jů, Gee je tady. Alespoň pohled na něj mi zlepší náladu. Kurva Franku, nečum a neusmívej se jak retard! Řeknu si a v duchu si vrazím facku.

Gee's POV
Konečně jsme tady. Jé, Frankie. Chudák, neví kam se má dřív otočit. Nějak nestíhá. Škoda, zrovna dnes jsem s ním chtěl hodit pokec...

Gerard: "Čau Franku." "Čus Gee." řekne Frank a dál po zemi sbírá rozházené pastelky. Gerard si k němu klekne a pomůže mu s úklidem. "Gee, to nemusíš, to zvládnu." "Jakto že jsi tu dnes sám Franku?" "Gyllenhaalová onemocněla a tak to všechno padlo na mě."
Gerard se zamyslí a napdane ho skvělej nápad a usměje se. "Copak Gee se tak potutelně usmíváš?" "Něco mě napadlo.. ani Gerard nedopoví co chtěl a Frankie ho přeruší: "Víš co? Pojď dáme kafe a ty mi to prozradíš." a hodí po Gerardovi okem.

Když si udělali kafe, tak šli s děckama ven na zahradu. "Tak co tě napadlo?" vyzvídal Frankouš. "Je to ale blbý, furt tě otravuju." Frank mu opět skočí do řeci: "Co blbneš, mě vůbec neotravuješ. Jsem rád, že si mám s kým pokecat. S někým dospělým..." a pousměje se. "Okay, jen mě napadlo, že kdybys chtěl, tak bych ti tu dnes mohl pomoc." vysypal Gee ze sebe a podíval se na Franka. "Gee, to je... to je skvělí!" úplně Frank zavýsknul a Gee nevěřícně otevřel pusu a oči se mu rozzářili.

"Ale není to žádná sranda mít tu vše pod kontrolou. Úplně nejhorší je děcka uspat po obědě." Gerard se začal smát: "Ale Frankie, to mi přeci zvládneme."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama