Náš Frerard z roku 2007 - kapitola 5.

31. března 2012 v 16:18 |  Homosexuality

15. 12. 2007


Gerard's POV
Ale jak se ukázalo, neměl jsem si být tak jistý. Ti smradi jsou snad z divokých vajec! Pořád jsem si říkal, že Frank je dobrej, když tuhle zvěřinu zvládá každej den (i když Frank by byl dobrej i tak). Jenom dopoledne dvě děti spadli z houpaček, jedno se topilo v bazénku s 5 cm vody a dovršením toho všeho bylo, když jsme viděli jak moje neteř mlátí nějakou chudinku lopatkou do hlavy a když jsme k ní přišli a zeptali se, proč to dělá a ať toho nechá, s klidem odpověděla, že ona plačící holčička ví za co to má. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme kažkou poslali na druhej konec zahrady a nesměli se k sobě přibližovat. Ach jo.

Frank's POV
Tak tohle dopoledne bylo dost náročné, ještě že se mi Gee nabídl s pomocí, jinak bych to nezvládal. Stalo se toho tolik, že na to radši ani nemyslim. A už tu je oběd, sedim s Geem a povídáme si: "Chtěl bych ti Gerade poděkovat, sám bych to tu dnes asi nezvládal." a věnoval jsem mu vděčnej úsměv. "Jasně, vždyť nemáš zač." okamžitě odpověděl a krásně se na mě usmál. Cítím, že tohle nebude jen tak. Stačí mi jeden jeho pohled a nemám daleko k zemi.
Po obědě je čas uložit děcka. Jéj, to zas bude boj. Děti se šly převlíct a já juknul na Geeho. Koukal do stropu a usmíval se. "Gee, teď přijde to nejhorší, musíme je uspat." Koukl na mě: "Mám nápad..." po chvíli přemýšlení dokončil myšlenku "... zahrajeme jim pohádku." a pokračuje "Na Aidena se Samarou to zabírá, včera před spaním jsem jim taky hrál." a začal se smát.

"Pohádku? To není špatnej nápad." odpoví nadšeně Frank. "Tak já se jich jdu zeptat, co chtěj zahrát." řekne Gee a zmizí v převlíkárně. Holčička s bolí na hlavě, od jeho neteře Samarky, na něj hodí vyplašenej pohled: "Nedívejte se na mě." Gee pozvedne obočí: "No, já jsem se váš šel jen zeptat, kterou pohádku chcete zahrát." "To je jasný - Šípkovou Růženku." odpoví Aiden a dále se věnuje úpravě svých trenek. Ostatní děti se na něj nechápavě podívají, protože ony by radši Pokémony nebo něco takovýho, ale tak nic neříkají a dále že převlíkají do pyžam.

"Už jsou převlečený?" ptá se zvědavě Frank. "Za chvíli, jo a chtěj zahrát Šípkovou Růženku." "Ouuuuůů,.." tlemil se Frank "...to určitě vymysleli holky." Gerard: "Ne, Aiden." a to už se smějí oba dva. "Okay, ale nemáš na vybranou Gerarde, budeš prostě princezna!" a směje se na celé kolo.

O 10 minut později

Frankie se jde podívat, jak se Geemu daří připravování divadla. Když ho uvidí obmotanýho v růžovej zácloně alá princezniny šaty, neudrží smích. "Jdem na věc, publikum už čeká." Geemu až po chvíli dojde, že Frank tou první větou "Jdem na věc." myslel to, že pujdou hrát. Fee zatím splašil meč a oba aktéři se přesouvají do ložničky, kde leží děti.
A Frankie začíná: "Bylo nebylo..."
Frank s Gerardem si hru užívají a šaškují před dětmi, někteří doopravdy začínají usínat. Frank se prosekává dlouhým mečem ke spícímu Gerardovi alias Šípková Růženka.

Gee's POV
Pohádka se nám rozvíjí moc dobře. Radši jsem ani Frankovi neříkal, že si ji už mnoho nepamatuji. Jenže teď spím a Frankie se ke mě prosekává dlouhým mečem. Ale co, hlavně jestli vypadám v těch mini šatech sexy a v duchu se pousměju.

Fee's POV
To je bžunda, takhle s Gerardem blbnout. Prosekávám se trnitým křovím a až teď mi dojde, co má následovat! Polibek?! Ouje, na to jsem poněkud zapoměl. Ještě chviličku budu sekat mečem. Po čase mi došlo, že už to asi dál prodlužovat nejde a opatrně jsem přistoupil ke spícímu Gerardovi - Růžence. Naklonil jsem se nad něj a pomalu se přibližoval k jeho obličeji. Nikdy jsem u jeho rtů nebyl tak blízko, jen se jich dotknout těmi svými.

Gerard's POV
To se mi zdá nebo už Fee dosekal a teď právě se sklání nade mnou? No, radši spim dál, tahle role je jako ušitá pro mě.

Frank přitiskl své rty ny ty Gerardovi a ten si Feeho k sobě ještě víc přitáhl a hlouběji políbil. Podívali se na sebe a hned pak do publika - malých dětí. Jak se zdálo všechny děti spali, tedy až na Aidena, který tuhle pohádku žere. Seděl na postýlce a tleskal.

Frank se vzpamatoval jako první: "Děkujem Aidene, ale už je na čase jít spát." "Dobrou." řekli oba aktéři a šli na zahradu, kde se posadili na lavičku.

 


Komentáře

1 meck | 1. dubna 2012 v 17:20 | Reagovat

bože my sme byli retardi :D

2 Mrs. Outlaw | Web | 14. září 2013 v 23:39 | Reagovat

Úžasná povídka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama